Інформація про роботу Вченої ради від 27 вересня 2021 року

Інформація про роботу Вченої ради від 27 вересня 2021 року

27 вересня 2021 року відбулося позачергове засідання Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка в актовій залі Університету з дотриманням усіх карантинних норм.

На початку засідання ректор Університету В.А. Бугров привітав і вручив посвідчення та нагрудний знак «Заслужений вчитель України» вчительці інформатики Українського фізико-математичного ліцею В.О. Потієнко, Подяку МОН України доценту Інституту журналістики В.М. Михайленку та Подяку ректора декану механіко-математичного факультету О.О. Безущак.

 Насамкінець урочистої частини голова Вченої ради Л.В. Губерський привітав членів Вченої ради, які відсвяткували свої дні народження у період з 07 вересня по 27 вересня 2021 року, побажавши їм міцного здоров’я, натхнення та нових перемог.

З основним питанням порядку денного виступила начальник юридичного відділу І.В. Саленко. Вона представила членам Вченої ради проєкт нової редакції Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі змінами і доповненнями, який розроблено відповідно до законодавства України і є документом, що регулює усі види діяльності Університету в межах компетенції, наданої законодавством України. У результаті жвавого обговорення, Вчена рада ухвалила прийняти в цілому нову редакцію Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка і передати Конференції трудового колективу Університету на його погодження.

Ще одним питанням, щодо якого Вчена рада прийняла позитивне рішення, було надання статусу навчально-науковий інститут окремим структурим підрозділам Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

Вчений секретар                                                          Світлана ДЯЧЕНКО