Інформація про роботу Вченої ради 25 квітня 2016 року

Двадцять п’ятого квітня 2016 року о 10.00 відбулося позачергове робоче засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на якому було розглянуто ряд важливих питань, а саме: про затвердження Порядку конкурсного відбору на вакантні посади науково-педагогічних працівників у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка; про зміну назви кафедри на факультеті інформаційних технологій; про затвердження результатів конкурсної комісії щодо заміщення вакантних посад наукових працівників центру Українознавства КНУ імені Тараса Шевченка та інші.

Про затвердження Порядку конкурсного відбору на вакантні посади науково-педагогічних працівників у КНУ імені Тараса Шевченка доповів голова Постійної правничої комісії Вченої ради КНУ імені Тараса Шевченка Іван Сергійович Гриценко. Зважаючи на результати відкритого голосування (за – 56, утримались – 0, проти – 1), Вчена рада ухвалила затвердити Порядок конкурсного відбору на вакантні посади науково-педагогічних працівників у КНУ імені Тараса Шевченка.

Про зміну назви кафедри на факультеті інформаційних технологій доповів проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров. Вчена рада підтримала пропозицію щодо перейменування кафедри програмування та комп’ютерної техніки на кафедру програмних систем і технологій.

Віктор Семенович Мартинюк доповів про результати засідання конкурсної комісії з приводу результатів конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників центру Українознавства. Вчена рада Університету підтримала рішення конкурсної комісії щодо прийняття шістьох кандидатур на посади провідного  і старших наукових співробітників.

Проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров виступив із проханням внести зміни до правил прийому на 2016 рік, що пов’язано з прийняттям 23 березня 2016 року постанови Кабінету Міністрів України  №261 Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах). Відбулося обговорення, після чого Вчена рада Університету одноголосно підтримала зміни до правил прийому на 2016 рік.

На цьому засіданні також було розглянуто і прийнято рішення з ряду інших важливих питань.

 

 

 

Вчений секретар

Вченої ради                                                                    С.І. Дяченко