Інформація про роботу Вченої ради 04 лютого 2019 року

Четвертого лютого 2019 року відбулося засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На нього були запрошені керівники структурних підрозділів Університету, які не є членами Вченої ради.

На початку засідання голова Вченої ради Університету Л.В. Губерський привітав і вручив Подяку ректора завідувачу кафедри органічної хімії хімічного факультету Хилі Володимиру Петровичу, побажавши йому міцного здоров’я, творчих успіхів на благо Університету.

Насамкінець урочистої частини ректор Л.В. Губерський привітав членів Вченої ради, які відсвяткували свої дні народження у період з 15 січня по 04 лютого 2019 року, побажавши їм натхнення, творчих злетів та успіхів у всіх починаннях.

Розгляд кадрових питань розпочався із присвоєння вчених звань. Після обговорення цього питання Вчена рада Університету постановила клопотати перед Міністерством освіти і науки України про присвоєння вчених звань 4 професорам та 8 доцентам, рекомендованим факультетами/ інститутами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Заслухавши й обговоривши доповідь головного бухгалтера Університету Валентини Петрівни Денисенко «Про результати фінансово-господарської діяльності Університету в 2018 році» й співдоповідь проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Олександра Дмитровича Рожка, Вчена рада ухвалила річний фінансовий звіт Університету.

Також члени Вченої ради обрали академіка НАН України, професора, ректора Університету Леоніда Васильовича Губерського та доктора юридичних наук, професора кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Блажівську Оксану Євгенівну делегатами з’їзду представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ для обрання членів Вищої ради правосуддя.

З інформацією про хід виконання ухвали «Про ефективність роботи Наукової бібліотеки ім.М. Максимовича» від 05.02.2018 року доповіли проректор з наукової роботи В.С. Мартинюк та директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича О.О. Сербін. Заслухавши та обговоривши інформацію, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

З-поміж інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні та з яких Вченою радою були прийняті позитивні рішення, були – затвердження складу і плану роботи Постійної комісії Вченої ради з питань етики Університету; рекомендація кандидатури студента фізичного факультету Університету на призначення персональної стипендії за рахунок коштів ДП НАЕК «Енергоатом»; рекомендація кандидатур на здобуття Премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка; премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок; стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених у 2019 році; Державної премії України в галузі освіти; підтримка претендентів на здобуття Державної премії України в галузі освіти, які входять до авторського колективу іншої установи; підтримка претендентів на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки, які входять до авторського колективу іншої установи; затвердження звітів стипендіатів Кабінету Міністрів України.

Вчений секретар                                                                 С.І. Дяченко