Інформація про роботу Вченої ради 30 серпня 2018 року

30 серпня 2018 року відбулося перше у 2018/2019 н.р. засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Анатолійович Бугров проінформував про попередні підсумки вступної кампанії 2018 року. Доповідач назвав основні цифри щодо осіб, рекомендованих до зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб. Водночас проректор з науково-педагогічної роботи зауважив про необхідність у подальшому вивчення питання роботи коледжів в аспекті виконання ними держзамовлення на профільні для зазначених структурних підрозділів спеціальностей.

Заслухавши та обговоривши інформацію проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Олександра Дмитровича Рожка про необхідність проведення оптимізації та реорганізації АГЧ Університету з метою підвищення ефективності організаційного забезпечення діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

Про поселення в гуртожитки Київського національного університету імені Тараса Шевченка доповів перший проректор Олег Каленикович Закусило. Доповідач окреслив ситуацію у цілому, зосередивши при цьому увагу членів Вченої ради на основних проблемах, які постають перед кожним структурним  підрозділом та потребують спільної участі для їхнього вирішення.

Вчений секретар                                                       С.І. Дяченко