Інформація про роботу Вченої ради 15 травня 2017 року

Чергове розширене засідання Вченої ради, що відбулося 15 травня 2017 року у 329 аудиторії Головного корпусу, на яке були запрошені заступники деканів/ директорів з наукової роботи, голови і вчені секретарі спеціалізованих вчених рад Університету, представники МОН України, розпочалося з урочистої частини. Так, на початку засідання ректор Університету Леонід Васильович Губерський привітав із нагородженням та вручив пам’ятну медаль й Відзнаку Вченої ради доктору фізико-математичних наук, професору, академіку НАН України Редьку Володимиру Никифоровичу. Окрім цього голова Вченої ради Л.В. Губерський привітав із нагородженням і вручив Почесну грамоту Верховної Ради України доктору економічних наук, професору, завідувачу кафедри економічного факультету Купаловій Галині Іванівні. Продовжуючи урочисту частину, ректор Університету підкреслив, що за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди відзначення Дня науки наукових і науково-педагогічних працівників Університету Почесною грамотою Київського національного університету імені Тараса Шевченка нагороджується Дмитрук Олександр Юрійович та оголошується подяка ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Баданіній Владиславі Анатоліївні, Вовченко Людмилі Леонтіївні, Винниченку Ігорю Івановичу, Таланкіній Світлані Вікторівні, Чорнобуку Сергію Володимировичу, Шпаразі Тетяні Ілліодорівні, Шевчук Валентині Петрівні, Шеремет Ларисі Петрівні, Головко Наталії Іванівні, Іванисько Світлані Іванівні, Касьянюк Веді Станіславівні, Задорожній Лілії Володимирівні, Кухті Павлу Володимировичу, Лютій Лесі Петрівні, Маленькій Тетяні Федорівні, Мірошниченку Олегу Вікторовичу, Науменко Антоніні Прокопіївні, Недибалюку Олегу Анатолійовичу, Кіптенко Вікторії Костянтинівні, Коваленку Валерію Фадейовичу, Корнєєву Віталію Михайловичу, Кравчук Ганні Григорівні, Ніколаєнку Тимофію Юрійовичу, Прокоповичу Євгенію Михайловичу, Скрипник Наталії В’ячеславівні. Грамотою Київського національного університету імені Тараса Шевченка нагороджується Запотоцький Сергій Петрович, Зависляк Ігор Володимирович, Дорошенко Віктор Іванович, Дзекунова Ірина Олександрівна, Гук Ольга Федорівна, Крайніков Едуард Владиславович, Кононенко Катерина Антонівна, Комлєв Олександр Олександрович, Кутаф’єва Марина Олександрівна, Чмир Олена Романівна, Цимбалюк Ольга Володимирівна, Соболевська Марина Олександрівна, Сиволоб Андрій Володимирович, Кашпур Олена Федорівна, Лукашов Дмитро Володимирович, Лазаренко Олександра Андріївна, Дорошенко Ірина Юріївна, Балега Анастасія Володимирівна, Бабенко Світлана Сергіївна, Андрєєва Олена Олександрівна, Фірсова Світлана Германівна, Марченко Алла Михайлівна, Уліганець Сергій Іванович, Рубльов Богдан Владиславович, Литвиненко Сергій Васильович, Лендєл Василь Васильович, Грішнова Олена Антонівна, Горбаченко Олександр Миколайович, Резнікова Наталія Володимирівна, Панченко Жанна Олегівна, Олійник Віктор Валентинович, Михайлюта Валентина Петрівна, Бєлоусова Наталія Борисівна, Безродна Ірина Миколаївна, Божок Олег Іванович, Бобильова Олена Іванівна, Юргелевич Ірина Владиславівна, Кубявка Любов Богданівна.

Насамкінець урочистої частини ректор Л.В. Губерський привітав членів Вченої ради, які відсвяткували свої дня народження у період з 4 квітня по 15 травня 2017 року.

З науковою доповіддю «Багатовимірність політичної влади: концептуальний аналіз» виступив завідувач кафедри політології, професор Володимир Федорович Цвих. Голова Вченої ради Л.В. Губерський подякував доповідачеві за цікаву й змістовну доповідь, побажавши йому успіхів, наукових досягнень на благо Університету.

Заслухавши доповідь проректора з наукової роботи Віктора Семеновича Мартинюка «Про роботу спеціалізованих вчених рад Університету з підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації» та співдоповідь голови Постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи Ігоря Олексійовича Анісімова, до обговорення яких долучилися не лише дійсні члени Вченої ради, але й заступники деканів факультетів/ директорів інститутів, голови й секретарі спеціалізованих вчених ради, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

Голова Постійної комісії Вченої ради Олег Каленикович Закусило доповів, що Постійна комісія з кадрових питань розглянула і підтримала подання факультету психології щодо нагородження Відзнакою Вченої ради КНУ  імені Тараса Шевченка доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри психодіагностики та клінічної психології, академіка НАПН України Леоніда Фоковича Бурлачука. Вчена рада одноголосно затвердила зазначене вище рішення кадрової комісії.

Проректор з наукової роботи Віктор Семенович Мартинюк представив на розгляд членів Вченої ради Положення про порядок заміщення вакантних посад наукових працівників у Київському національному університеті. Обговоривши окремі пункти документа, Вчена рада взяла за основу зазначене вище Положення і ухвалила розглянути його на одному із наступних засідань Вченої ради.

Серед інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні Вченої ради, було затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників, форми академічної довідки та додатку до диплома молодшого спеціаліста КНУ імені Тараса Шевченка, реорганізація структурних підрозділів в інституті журналістики, інформація про роботу Постійної комісії Вченої ради з гуманітарних питань та припинення виплати стипендії Кабінету Міністрів України  кандидату фізико-математичних наук, доценту кафедри радіотехніки та радіоелектронних систем факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Борецькому  В’ячеславу Францовичу.

Також на Вченій раді були заслухані інші важливі питання, з яких прийняті відповідні рішення Вченої ради.

Вчений секретар                                                             С.І. Дяченко