Інформація про роботу Вченої ради від 23 жовтня 2020 року

23 жовтня в актовій залі Головного корпусу Університету відбулося позачергове засідання Вченої ради з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів, зважаючи на продовження карантинних обмежень у закладах вищої освіти.

Відповідно до порядку денного, засідання розпочалося з розгляду кадрового питання, – обрання на посади науково-педагогічних працівників після проходження за конкурсом. Відповідно до Статуту КНУ імені Тараса Шевченка та Порядку конкурсного відбору на посади науково-педагогічних працівників в Університеті, після жвавого обговорення кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад професора та завідувача кафедри окремих інститутів, Вчена рада ухвалила шляхом таємного голосування обрати 64 особи на вказані вище посади.

З-поміж інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні і з яких Вченою радою були прийняті позитивні рішення, – присвоєння аудиторії імені професора Ольги Антонівни Запорожець на хімічному факультеті, залі засідань вченої ради імені академіка НАПН України Ярославу Богдановичу Олійнику на географічному факультеті, присвоєння звання почесного доктора Київського національного університету імені Тараса Шевченка ректору НТУ «Дніпровська політехніка», академіку НАН України Геннадію Григоровичу Півняку.

Також проректор з наукової роботи Оксана Іванівна Жилінська повідомила, що аспірантів Університету відзначено іменними академічними стипендіями у 2020/2021 навчальному році. Зокрема, стипендію Кабінету Міністрів України призначено аспіранту третього року навчання географічного факультету Олександру Бончковському, академічні стипендії імені М.С. Грушевського призначено аспірантці другого року навчання механіко-математичного факультету Вікторії Волошиній, аспірантці другого року навчання  Інституту філології Аліні Опрелянській та аспіранту другого року навчання фізичного факультету Олександру Сташку.

Вчений секретар                                                            С.І. Дяченко