Інформація Вченої ради від 30 червня 2020 року

30 червня 2020 року відбулося останнє у 2019/2020 н.р. засідання Вченої ради Університету в режимі онлайн-конференції.

Ректор Університету Леонід Васильович Губерський зазначив, що, зважаючи на продовження карантинних обмежень у закладах вищої освіти, інформацію про хід виконання ухвали «Завдання Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2019/2020 навчальний рік у світлі виконання Стратегічного плану розвитку Університету на період 2018-2025 рр.» від 03.06.2019 р. варто перенести, але доповідь буде розіслана в електронному форматі для ознайомлення в усі структурні підрозділи Університету.

Заслухавши та обговоривши доповідь проректора з науково-педагогічної роботи Володимира Анатолійовича Бугрова про акредитацію освітніх і науково-освітніх програм, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

Ректор Університету Леонід Васильович Губерський повідомив членам Вченої ради про те, що відповідно до Закону України «Про вищу освіту» і Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, конференція трудового колективу Університету на своєму засіданні від 25 червня поточного року ухвалила обрати до складу Вченої ради виборних представників, які представляють наукових, науково-педагогічних працівників (за поданнями конференцій (зборів) трудових колективів факультетів/інститутів, інших структурних підрозділів) – по одному представнику від кожного факультету/інституту, обсерваторії та НДЧ.

Голова Постійної комісії Вченої ради Людмила Іванівна  Остапченко та виконувач обов’язків директора Інституту права Олена Павлівна Орлюк доповіли про реорганізацію, ліквідацію та створення нових структурних підрозділів Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Після обговорення питання, Вчена рада прийняла відповідне рішення.

Голова Постійної комісії Вченої ради Людмила Іванівна Остапченко представила на затвердження Вченої ради пропозиції кафедр, факультетів/ інститутів про визнання кращими викладачами Університету у 2019/2020 році. Після розгляду пропозицій Постійної комісії Вчена рада Університету схвалила і затвердила їх, а також прийняла рішення про нагородження кращих викладачів КНУ імені Тараса Шевченка 2019/2020 навчального року відповідними дипломами.

Проректор з наукової роботи Оксана Іванівна Жилінська представила на розгляд членів Вченої ради Порядок проходження документів у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, які подаються на здобуття ступеня доктора філософії. Після жвавого обговорення Вчена рада ухвалила затвердити зазначений документ.

З-поміж інших важливих питань, розглянутих і схвалених на засіданні Вченої ради питань, були – затвердження іменних стипендій студентам Університету за результатами літньої сесії на І семестр 2020-2021 н.р. та академічних стипендій імені державних діячів першого українського уряду студентам Університету.

Вчений секретар                                                                 С.І. Дяченко