Інформація про роботу Вчної ради від 18 червня 2020 року

Інформація про роботу Вченої ради 18 червня 2020 року

У третій четвер червня відбулося позачергове засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка в режимі онлайн-конференції, зважаючи на продовження карантинних обмежень у закладах вищої освіти.

Перший проректор Університету О.К. Закусило оголосив, що на ім’я Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка надійшло подання від ректора Університету Л.В. Губерського щодо реорганізації юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Після обговорення Вчена рада Університету ухвалила реорганізувати юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, створивши на його матеріальній базі інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З-поміж інших питань, щодо яких прийнято позитивне рішення, були – реорганізація інформаційного та аналітичного секторів відділу науково-технічної інформації НДЧ шляхом створення на їх основі інформаційно-аналітичного сектору й сектору проєктної діяльності без збільшення штатних одиниць і фінансування та створення в Університеті Міждисциплінарного аналітичного центру соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я за рахунок гранту від МФ «Відродження» тощо.

Вчений секретар                                                                 С.І. Дяченко