Інформація про роботу Вченої рада 07 жовтня 2019 року

У перший понеділок жовтня відбулося чергове засідання Вченої ради, яке розпочалося з розгляду кадрових питань,  –  обрання на посади науково-педагогічних працівників після проходження конкурсу. Відповідно до Статуту КНУ імені Тараса Шевченка та Порядку конкурсного відбору на посади науково-педагогічних працівників в Університеті, після жвавого обговорення кандидатур претендентів на заміщення вакантних посад професора та завідувача кафедри окремих факультетів/ інститутів, старшого викладача підготовчого  відділення та викладача кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Вчена рада ухвалила обрати 20 осіб на вказані вище посади.

Після обговорення питання щодо присвоєння вчених звань Вчена рада Університету постановила клопотати перед Міністерством освіти і науки України щодо їх присвоєння 2 професорам та 16 доцентам, які рекомендовані факультетами/інститутами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З доповіддю «Тарас Шевченко у Київському університеті: повернення генія», присвячену 205-річчю з Дня народження Тараса Шевченка та 80-річчю надання Університету імені Тараса Шевченка, виступив декан історичного факультету Іван Казимирович Патриляк.

На засіданні також було обговорено інформацію про роботу Вченої ради у 2018/2019 навчальному році. Члени Вченої ради одноголосно затвердили План роботи Вченої ради на 2019/2020 н.р., представлений Л.В. Губерським, а також оновлений склад і план роботи Постійних комісій Вченої ради Університету.

З-поміж інших важливих питань, які розглядались на цьому засіданні і з яких Вченою радою були прийняті позитивні рішення, – зарахування до докторантури на 2019–2021 н.р., рекомендація наукових робіт на здобуття премій імені видатних учених НАН України, рекомендація кандидатур для участі у конкурсі на здобуття премій Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського, рекомендація кандидатур на здобуття державної стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури… (номінація «Наука», «Інформаційна сфера»), зміна назви навчально-наукової бази «Ясиня» тощо.

 

 

 

Вчений секретар                                                           С.І. Дяченко